Wprowadzenie > O firmie
 
 
 

O firmie

Spółka EMMA SLOVAKIA s.r.o. [EMMA SLOVAKIA Sp. z o.o.] prowadząca sklep internetowy DrinkShop rozpoczęła sprzedaż napojów w roku 2006, kiedy to otworzyła swój pierwszy punkt sprzedaży. W tym czasie znaną w mieście Trenčin [Trenczyn] stała się Winoteka, oferująca wina wybranych słowackich producentów. Trzy lata później zaczęliśmy hurtową dystrybucję wina i założyliśmy sklep on-line evinoteka.sk, który był poprzednikiem dzisiejszego DrinkShopu. Naszą dewizą od zawsze było oferowanie starannie wybranych produktów, wzbogaconą o wartość dodaną w postaci doskonałej jakości usług, wsparcia i doradztwa.

 

Do branży nietradycyjnego piwa i stosowanych do niego dodatków spożywczych wkroczyliśmy w roku 2009 rozpoczynając współpracę z browarem Kaltenecker ze słowackiego miasta Rožňava [Rożniawa]. W krótkim czasie staliśmy się głównym partnerem handlowymi i dystrybutorem piwa Kaltenecker oraz znanej niemieckiej marki Paulaner. Wprowadzenie do oferty piwa stało się impulsem do założenia nowego sklepu on-line pod nazwą DrinkShop i rozszerzenie asortymentu dziesiątkami rodzajów wyrobów browarów belgijskich, angielski i szkockich. W wybranych zakładach gastronomicznych na terenie całej Słowacji zaczęliśmy organizować imprezy pod nazwą „Oktoberfest”.

 

Na przełomie lat 2013 i 2014 okrętem flagowym naszej oferty stał się duński browar Mikkeller, pionier browarnictwa znanego pod nazwą „gypsy brewery”. Kilka miesięcy później rozszerzyliśmy naszą ofertę o dwie kolejne marki - duńską To Øl i austriacką Bevog. Z ofertą współpracy zwróciliśmy się też do krajowych, małych, słowackich lokalnych browarów i „gypsy brewery”, co skutkowało wprowadzeniem ich produktów na ogólnokrajowy rynek słowacki. W listopadzie 2014 r. uruchomiliśmy nową wersję sklepu on-line pod nazwą drinkshop.sk wraz z czeskim wariantem drinkonline.cz. W roku 2016 użyczyliśmy klientom kolejne domeny: drinkshop.at, drinkonline.hu i drinkonline.pl

 

W chwili obecnej w naszych sklepach internetowych oferujemy ponad 300 rodzajów piwa, setki doskonałej jakości win, artykułów spożywczych i różnego rodzaju dodatków. Cieszy nas, że nasz asortyment możemy nieustannie rozszerzać o nowe wysokiej jakości wyroby, przy czym wiele z nich pojawia się na rynkach po raz pierwszy.